imgonline-com-ua-Resize-Bx3jXEwaOME

Opalanie natryskowe

Zasady opalania SunFX – naturalny efekt opalenizny w 10 minut!

Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej – nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia skóry, alergie czy przebarwienia. Opalanie natryskowe SunFX to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem skóry.

Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX, za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji Klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Profesjonalny sprzęt SunFX, w połączeniu z płynami opalającymi o naturalnym składzie gwarantuje najwyższą jakość usługi!

Efekt opalenizny utrzymuje się od 7 do 10 dni.

Przygotowanie do zabiegu i postępowanie pozabiegowe:

  • Przed zastosowaniem SunFX należy złuszczyć naskórek całego ciała przy użyciu peelingu. Na tym etapie nie należy stosować balsamów nawilżających, antyperspirantu ani perfum, ponieważ będzie to miało niekorzystny wpływ na wynik końcowy opalania.
  • Zabiegi typu depilacja, głębokie złuszczanie naskórka powinny być wykonane co najmniej dwa dni przed zabiegiem.
  • Jeśli wykonujemy zabieg na całe ciało, zalecane jest wcześniejsze pomalowanie paznokci, co zabezpieczy je przed zabarwieniem przez preparat opalający.
  • W dniu opalania zaleca się założenie ciemniejszych, luźnych ubrań, ponieważ kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 4 godziny. Przez 4 godziny od zabiegu należy bezwzględnie unikać kontaktu opalonej skóry z wodą. W dniu aplikacji nie należy również nadmiernie ćwiczyć.
  • Po 4 godzinach po aplikacji zaleca się umycie skóry – bez użycia gąbki i żelu pod prysznic. Część bronzera zmywa się – jest to naturalny proces opalania natryskowego, jednak opalenizna nadal utrwala się na skórze. Jej trwałość zależy od kilku czynników: odpowiedniego przygotowania się przed zabiegiem i poziomu nawilżenia skóry oraz pielęgnacji po zabiegu.
  • Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się dwa lub trzy dni przed wielkim wyjściem.
  • Ponadto, aby dłużej utrzymać opaleniznę, należy unikać długich kąpieli, zabiegów spa oraz produktów złuszczających naskórek.

opalanie natryskowe – całe ciało – 119 zł

opalanie natryskowe – połowa ciała – 79 zł